طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک

پیش از شروع

شاید براتون جالب باشه که بدونین ایده ی انتقال پیام به وسیله ی ترسیم اشکال مختلف از دیرباز وجود داشته و انسان های اولیه و غارنشین از اون استفاده میکردن؛ اونها برای انتقال پیامشون به همدیگه از تکنیک کشیدن تصاویر روی دیوارهای غار کمک میگرفتن، این تصاویر عموما روایتگر یک داستان و یا خبری بوده. بنابراین تجسم و تصویرسازی، قدمت زیادی داشته ولی شکل ارائه و کاربرد اون در هر دوره و زمونه ای متفاوته.

امروزه یکی از مهم ترین کاربردهای تجسم و تصویرسازی، در حوزه تبلیغات هست و ما اون رو با عنوان خدمات طراحی گرافیک می شناسیم. در ادامه مطلب به این موضوع بیشتر میپردازیم.

تاریخچه گرافیک

حالا این طراحی گرافیک چه ارتباطی به حوزه تبلیغات داره و چرا باید تو کسب و کارمون ازش استفاده کنیم؟

گرافیک رو میشه به یک رابط بین کلمه ها و ذهن مشتری تشبیه کرد؛ به این صورت که برای توضیح جامع و کامل یک محصول یا خدمات ممکنه به متنی طولانی نیاز داشته باشیم تا بتونیم کاملن حق مطلب رو ادا کنیم؛ اینجاست که جادوی گرافیک به کمک میاد و کارایی خودش رو نشون میده. به کمک یک طراحی گرافیکی خوب میتونیم پیام خودمون رو با حداقل متن ممکن به ذهن مشتری منتقل کنیم.

حالا این طراحی گرافیکی ممکنه در قالب لوگو، پوستر، بروشور، بنر و... باشه که بنا به نیاز از هر کدوم اونها استفاده میکنیم.

به عنوان مثال در حوزه تبلیغات برای معرفی کسب و کارها به مشتری از اصطلاحی به نام " هویت بصری " استفاده میشه که شامل نام برند، لوگو و شعار کسب و کار هستش و میدونیم که لوگو به عنوان سردمدار معرفی و آشنایی مشتری با کسب و کار ما به حساب میاد و باید بتونیم اونقدری لوگو رو خوب و کاربردی و متناسب با کسب و کار طراحی کنیم که مشتری در نگاه اول پیام ما رو دریافت کنه و نام برند ما برای همیشه در ذهنش حک بشه.

پس اگه میخواین بین این همه کسب و کار مشابه، این نام برند شما باشه که تو یاد و خاطر مشتری باقی میمونه، حتمن نیازه که در کنار سایر عناصر کسب و کار همچون بازاریابی و تبلیغات ، از جادوی طراحی گرافیک تو کسب و کار خودتون غافل نشین.

مزایای استفاده از طراحی گرافیک در کسب و کارمون به صورت خلاصه :

  • انتقال سریع پیام مد نظر ما به مشتری
  • ایجاد وجه تمایز بین کسب و کار ما با سایرین ( به واسطه خلق هویت بصری )
  • ارتقای بصری کسب و کار ما ( ایجاد جذابیت همه جانبه )

چرا بهتره که تو زمینه طراحی گرافیک از خدمات ادینوَر استفاده کنیم؟

تو ادینور در گام اول از حوزه ی کسب و کار شما آگاه میشیم و جزییات اون رو به طور دقیق مورد مطالعه قرار میدیم تا یک دید جامع و کامل نسبت به موضوع بدست بیاریم؛ در گام بعدی با توجه به نیاز کسب و کار شما و پیام هایی که قراره از جانب برند شما به ذهن مشتری منتقل بشه، یک سری طرح گرافیکی اولیه خلق میکنیم؛ این طرح ها باید با زبون بی زبونی برای مخاطبین خودش حرف هایی برای گفتن داشته باشه و به عبارت دیگه روایتگر داستان پشت کار باشه و مخاطب در یک نگاه و خیلی سریع پیام مد نظر کسب و کار ما رو دریافت کنه.

ما توی ادینور سعی کردیم تمام جنبه های ریز و درشت کسب و کار شما رو در نظر بگیریم و برای همه ی اونها خدمات گرافیکی مخصوص به خودش رو ارایه بدیم؛ برای همین به جرئت میتونیم بگیم با خدمات 18 گانه گرافیکی که تو گروه تبلیغاتی ادینور برای کسب و کار شما در نظر گرفتیم، تمام نیازهای گرافیکی برند شما به بهترین شکل ممکن برطرف میشه.

طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک در گروه تبلیغاتی ادینور :

بی صبرانه مشتاق یک همکاری خوب با کسب و کار شما هستیم

ادینور، ایستگاه سوخت رسان کسب و کارها

مشاوره و ثبت سفارش

سفارش :

برای ثبت سفارش، لطفا فرم مشخص شده رو به دقت و با توضیحات کامل، برامون پر و ارسال کنین. بعد از ارسال فرم، ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهیم بود.
روال کار به این صورت هست که ما در ابتدا و قبل از شروع کار، پای صحبت شما میشینیم و بعد از مشاوره و تعیین اهداف مد نظر شما، یک پلن و برنامه ای رو برای شروع کارمون ترسیم میکنیم. البته لازمه بگیم که انجام مشاوره بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگانه و در نهایت هزینه انجام خدمات هم با توجه به حجم کار مد نظر شما تعیین میشه.


1+1