تبلیغات

" تبلیغات کسب وکار "

پیش از شروع :

قدمت اولین تبلیغ ها احتمالن به سالیان خیلی قدیم و دوران افراد غارنشین برمیگرده؛ مثلن یکی از این افراد یه منطقه ی مناسبی برای شکار گوزن پیدا میکنه و برای آگاه کردن بقیه ی افراد قبیله میاد از تبلیغات دهان به دهان استفاده میکنه.

امروزه و با گذشت قرن ها از اون زمان، با وجود پیشرفت همه جوره ی علم و دانش بشری، هنوزم که هنوزه برای معرفی کسب و کارمون به مشتری راهی به جز کمک گرفتن از تبلیغات نداریم.

حالا این تبلیغات اصلن چی هست؟

برای تعریف واژه ی تبلیغات شاید بهتر باشه که بگیم اصلن هدف از تبلیغات چیه...

" اصلی ترین وظیفه ی تبلیغات آگاه کردن مردم و مشتری های احتمالی نسبت به کسب و کار ما و ترغیب اونها به خرید محصولات و یا استفاده از خدمات ماست. "

امروزه تبلیغات به شیوه های مختلفی جلوی چشم ما قرار گرفته و در طول روز با انواع و اقسام اونها سر و کار داریم؛ از تبلیغات چاپی و محیطی بگیر تا تبلیغات آنلاین و...

آژانس تبلیغاتی

چرا به تبلیغات برای موفقیت در کسب و کارمون نیاز داریم؟

بزارید براتون مثالی بزنیم، فرض کنید دو تا بوتیک لباس به فاصله چند قدم از همدیگه قرار دارن، یکی از اونها هر روز صبح میاد و کرکره رو میده بالا و تو مغازه میشینه به امید اینکه مشتری از در مغازه بیاد داخل و چیزی بخره ( روش فسیل شده ) ؛ اما بوتیک دومیه به صورت اصولی و همه جانبه مشغول تبلیغات هستش، و هر روز هم داره به تعداد مشتری هاش اضافه میشه و فروشش هم چندین برابر شده؛ جالبه که اون بوتیک اولیه از بدی بازار و نبود مشتری و... شکایت میکنه اما حاضر نیست برای پیشرفت بیزینس خودش قدمی برداره...

حالا زاویه دوربین رو از دو مغازه کنار هم بالاتر میبریم، به نظرتون تو سطح شهر چند تا بوتیک لباس وجود داره؟ سطح استان و کشور چطور؟

پس برای دیده شدن و دوام آوردن بین این همه رقیب که کسب و کاری مشابه ما دارن حتمن و حتمن واجبه که از تبلیغات، اونم تبلیغات اصولی و حرفه ای کمک بگیریم تا بتونیم در سطح شهر، شبکه های اجتماعی و گوگل خوش بدرخشیم...

اهمیت استفاده از تبلیغات به صورت خلاصه:

اینجاست که پای پلتفرم تبلیغاتی ادینوَر به میدون باز میشه...

آژانس تبلیغاتی

حالا ما تو ادینوَر قراره چه خدماتی تو زمینه تبلیغات به شما ارائه بدیم؟

تبلیغات، قلب تپنده و موتور پیشران هر کسب و کاری هست و از اونجایی که شاکله ی تبلیغات رو کلمه ها و ایده پردازی تشکیل دادن، توی ادینوَر با درک اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم تا خدمات تبلیغاتی خودمون رو به دو بخش نوشتن متن تبلیغاتی ( کپی رایتینگ ) و ایده پردازی تبلیغاتی تقسیم کنیم.

تو بخش تبلیغات، بچه های خلاق و خوش ذوق کپی رایتینگ در کنار همکاران گرافیست و عکاس، تمام سعی و تلاش خودشون رو میکنن تا محتوای تبلیغاتی خلق کنن که مشتری ها رو به استفاده از محصولات و یا خدمات شما تشویق و ترغیب کنه، باعث فروش محصولات قدیمی و جدید شما بشه و در یک کلام باعث بشه توی این بازار پر هیاهو به صورت کاملن متمایز دیده و شنیده بشین...

شما میتونین برای آشنایی بیشتر و استفاده از هر کدوم از خدمات ما در زمینه تبلیغات به صفحه مربوط به خودش که در زیر مشاهده میکنین مراجعه کنید:

برای دسترسی به هر کدوم از دسته بندی های خدمات تبلیغاتی، روی دکمه های زیر کلیک کنین :

نوشتن متن تبلیغاتی ایده پردازی تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی