انتخاب نام برند

" انتخاب نام برند / نام تجاری "

ما همیشه برای انتخاب اسمی که قراره در جامعه با اون نام شناخته بشیم، وسواس و دقت خاصی به خرج میدیم. به عنوان مثال ساده ترین موردش انتخاب اسم فرزندان یک خانواده هست که با کلی جستجو و تحقیق از منابع و کتاب های مختلف، انجام میشه. البته باید بگیم که این وسواس و دقت کاملا طبیعی و نرماله، چراکه ما با انتخاب اون اسم یک هویتی رو برای خودمون شکل میدیم که این هویت برگرفته از آرمان ها و اعتقادات زندگی ماست و معرفی کننده ما در جامعه ست.
همچنین برای کسب و کار خودمون هم، پروسه ی انتخاب نام برند بسیار مهمه که باید بهش توجه کنیم. شاید برای کسب و کارهایی که تازه سر و شکل گرفتن ، انتخاب نام برند، زیاد مهم نباشه و بیشتر تمرکزشون رو صرف پیشبرد کارشون قرار بدن اما در ادامه که دایره مشتریانشون گستردگی بیشتری پیدا میکنه، کم کم متوجه میشن که انتخاب نام برند تا چه اندازه مهمه!

چرا انتخاب نام برند مهمه؟

همونطور که توی ابتدای بحث گفتیم، اسم برند در درجه اول بازگو کننده ی هویت و آرمان های شماست. بنابراین بسیار مهم هست که چه تصویرسازی ای در ذهن مخاطب با شنیدن نام برند شما ایجاد میشه و اون تصویرسازی ذهنی تا چه حد همگام و همسو با هدف و آرمان شماست.

انتخاب نام برند

در گام دوم برای انتخاب نام برند، باید به این نکته توجه کرد که اسمی انتخاب بشه که هم خوش آوا باشه و هم تلفظ راحتی داشته باشه و خیلی راحت توی ذهن مشتریاتون حک بشه. توجه کردن به این نکته یک مزیت برای کسب و کار شما به حساب میاد.
در گام سوم هم باید به این نکته توجه کنین که ممکنه کسب و کار شما روزی نیاز به یک سایت هم داشته باشه. بنابراین باید نیم نگاهی هم داشته باشین به این موضوع که آیا برای نام برند شما، دامنه ای برای ثبت کردن وجود داره یا از قبل کسی این نام و ثبت کرده؟ چرا که اگه شما با اسم برند خودتون از ابتدا شروع به فعالیت کنین و توجه تون به موضوع انتخاب دامنه سایت نباشه، ممکنه تمام زحمت هاتون به هدر بره ! چون این امکان وجود داره که کسی از قبل با اسم مشابه برند شما، سایت تاسیس کرده باشه که در نهایت اگه مشتری های شما اسم برند شما رو بخوان توی گوگل سرچ کنن، یه کسب و کار دیگه با نام مشابه شما بالا میاد! بنابراین از همون ابتدای کار حساب ویژه ای روی انتخاب نام برند خودتون باز کنین و کاملا استراتژیک و قوی کسب وکارتون رو شروع کنین.

خدمات ادینور در انتخاب نام برند

بطور کلی میشه گفت فرآیند انتخاب نام برند یکی از شیرین ترین و در عین حال چالشی ترین اقدامات برای هر کسب و کاری به حساب میاد و همونطور که در مطالب بالا بهش اشاره شد، باید پارامترها و ویژگی های بسیار زیادی مورد بررسی قرار بگیره تا نهایتا بتونیم به نتیجه باب میل خودمون برسیم.
ما در ادینور توی این مسیر همراهتون هستیم و شما میتونین در انتخاب نام برند کسب و کار خودتون، روی کمک ما حساب باز کنین.
در نهایت برای شروع همکاری با ما، میتونین در ادامه همین صفحه فرم مشاوره و ثبت سفارش رو با توضیحات کامل درخواستتون، پر کنین و ما در سریعترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار میکنیم...

مشاوره و ثبت سفارش

سفارش :

برای ثبت سفارش، لطفا فرم مشخص شده رو به دقت و با توضیحات کامل، برامون پر و ارسال کنین. بعد از ارسال فرم، ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهیم بود.
روال کار به این صورت هست که ما در ابتدا و قبل از شروع کار، پای صحبت شما میشینیم و بعد از مشاوره و تعیین اهداف مد نظر شما، یک پلن و برنامه ای رو برای شروع کارمون ترسیم میکنیم. البته لازمه بگیم که انجام مشاوره بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگانه و در نهایت هزینه انجام خدمات هم با توجه به حجم کار مد نظر شما تعیین میشه.


3+2