نوشتن متن تبلیغاتی

سفارش متن تبلیغاتی | محتوای کپی رایتینگ شده

پیش از شروع :

روح و هسته ی اصلی تبلیغات ( متنی، تصویری و یا ویدیویی ) از کلمه ها تشکیل شده و این کلمات هستن که اگه به درستی کنار هم قرار بگیرن، میتونن با جادوی خودشون باعث ترغیب مشتری، افزایش فروش و... بشن.

وقتی صحبت از جادوگری با کلمه ها وسط میاد پای کپی رایتینگ به ماجرا باز میشه...

اما این متن تبلیغاتی کپی رایتینگ شده اصلن چی هست؟

بصورت خلاصه بخوایم بگیم، متن تبلیغاتی کپی رایتینگ شده در واقع علم و هنر وسوسه ی مخاطب به اقدام و عملیه که مورد دلخواه ماست؛ این اقدام میتونه خرید محصول، استفاده از خدمات، کلیک روی دکمه عضویت و... باشه.

چرا باید از محتوای کپی رایتینگ شده در تبلیغات استفاده کنیم؟

کپی رایتینگ با قلب و احساسات مشتری ها سر و کار داره و با استفاده از یک سری تکنیک های روان شناسی، جامعه شناسی، بازاریابی و... مشتری رو به سمت انجام کار دلخواه ما هدایت میکنه.

در یک کلام باید بگیم اگه میخواین قاپ دل مشتری ها رو بدزدین، واجبه که کپی رایتینگ رو چاشنی محتواهای تبلیغاتی خودتون بکنین.

کپی رایتینگ

حالا ما تو ادینوَر قراره چه خدماتی تو زمینه متن تبلیغاتی به شما ارائه بدیم؟

ما تو ادینوَر با کلمه ها سر و کار داریم و با کنار هم قرار دادن درست کلمات، برای کسب و کارتون متن تبلیغاتی مینویسیم؛ متن تبلیغاتی که روی ذهن و قلب مشتری اثر بزاره و با دیدنش به انجام کاری ( خرید محصول، استفاده از خدمات و... ) ترغیب و وسوسه بشه.

این رو هم بگیم متن تبلیغاتی که قراره نوشته بشه به هیچ وجه بی سر و ته نیست و توی اون کاملن از تکنیک های روان شناسی، مردم شناسی، بازاریابی و فروش استفاده شده تا بتونه مخاطب رو درگیر کنه و ما رو به اهدافمون برسونه.

شما با توجه به نیاز و هدفی که دارین میتونین از این متن های تبلیغاتی تو جاهای مختلفی استفاده کنین:

متن تبلیغاتی

سخن نهایی :

اگه مایل به همکاری با بچه های کار بلد و خلاق پلتفرم تبلیغاتی ادینوَر هستین در ادامه همین صفحه میتونین فرم سفارش رو پر کنین و نوع درخواست خودتون رو هم بی زحمت برامون بنویسین تا ما در اسرع وقت با شما در ارتباط باشیم و یک همکاری خوب رو استارت بزنیم.

مشتاق شنیدن صدای شما هستیم...

ادینوَر – ایستگاه سوخت رسان کسب و کارها

پکیج تخفیفی نوشتن متن تبلیغاتی :

مشاوره و ثبت سفارش

سفارش :

برای ثبت سفارش، لطفا فرم مشخص شده رو به دقت و با توضیحات کامل، برامون پر و ارسال کنین. بعد از ارسال فرم، ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهیم بود.
روال کار به این صورت هست که ما در ابتدا و قبل از شروع کار، پای صحبت شما میشینیم و بعد از مشاوره و تعیین اهداف مد نظر شما، یک پلن و برنامه ای رو برای شروع کارمون ترسیم میکنیم. البته لازمه بگیم که انجام مشاوره بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگانه و در نهایت هزینه انجام خدمات هم با توجه به حجم کار مد نظر شما تعیین میشه.


0+3