سئو محتوا

تولید محتوای سایت | خدمات سئو محتوا

یک قدم قبل از سئو سایت :

وقتی که ما کسب و کار خودمون رو راه میندازیم، میشه گفت نصف مسیرو طی کردیم اما از اینجا تازه دغدغه های ما برای معرفی کسب و کارمون به دیگران و نهایتا پیدا کردن مشتری بوجود میاد. البته باید این رو هم درنظر بگیریم که ما با تعداد زیادی رقیب کاری هم روبه رو هستیم که احتمالا خیلی هاشون زودتر از ما شروع کردن و یک مسیری رو پیش رفتن.
اما الان توی دوره و زمونه ای هستیم که دانش و تکنولوژی به سرعت در حال رشده و این اتفاق یک فرصت خوبی برای اونیه که تازه کسب و کار خودش رو داره استارت میزنه. دیگه مثل سابق نیست که مغازه ای باز کنی و کلی هزینه کنی و منتظر باشی تا مشتری بیاد سمتت! تو دوره شکوفایی تکنولوژی امروز، تنها کافیه که هوشمندانه عمل کنی و از تمام ابزارهای موجود برای پیشرفت استفاده کنی تا بتونی با سرعت بیشتری رو به جلو حرکت کنی. طبیعتا هر چی که خودت رو با این اطلاعات و دانش به روز کنی، میتونی جایگاه بهتر و بالاتری در بین رقبای کاری خودت دست و پا کنی.

توی این مسیر، هر کسی که وب سایتی برای کسب و کار خودش راه انداخته باشه، قطعا اصطلاح سئو و بهینه سازی سایت به گوشش آشناست.

سئو

خیلی ساده و خلاصه بگو سئو سایت اصلن چی هست ؟

اگه بخوایم به زبان ساده و در یک جمله بگیم که سئو سایت یعنی چی؟ در جوابش باید بگیم که به تمام روش ها و تکنیک های هدفمندی گفته میشه که شما در سایت خودتون انجام میدین تا سایتتون در نتایج جستجوی گوگل، رتبه ی بهتری داشته باشه. اگه میخواین بیشتر با زیر و بم سئو سایت آشنا بشین، پیشنهاد میکنیم حتما مقاله مرور سئو و بهینه سازی سایت در 5 دقیقه! رو مطالعه کنین.

کدوم روش سئو سایت بازدهی بیشتری داره و برای گوگل مهمتره؟

بر اساس گفته های آقای نیل پاتل ( که ایشون یکی از برترین مشاوران سئو و دیجیتال مارکتینگ در جهان هستن)، بهترین استراتژی سئو از دید ایشون، تولید محتوای باکیفیت برای کاربران و به نوعی استراتژی سئو محتواست.

حالا شاید بپرسین چرا تولید محتوا خوب و استاندارد بعنوان بهترین استراتژی سئو معرفی شده؟!

دلیلش خیلی ساده ست. اونم اینه که گوگل به دنبال این هست که کاربرانش رو راضی نگه داره و این کاربرها بتونن در سریعترین زمان به بهترین و باکیفیت ترین محتوا برای درخواست خودشون برسن. بنابراین اگه گوگل این نکته رو نادیده بگیره کاملا میتونین حدس بزنین که از محبوبیتش کم میشه. بنابراین کاملا طبیعیه که گوگل مهمترین استراتژیش تولید محتوای استاندارد باشه؛ در نتیجه اگه شما هم محتوایی در سایتتون تولید کنین که کاربر پسند باشه، در نتیجه گوگل پسند هم هست..

اگه میخواین یکمی بیشتر راجب جادوی محتوای خوب و سئو محتوا بدونین، پیشنهاد میکنیم که حتما مقاله ی بهترین راه رسیدن به نتایج صفحه اول گوگل چیست؟ رو مطالعه کنین.

ما بعنوان پلتفرم ادینور چه خدماتی در زمینه ی سئو سایت ارائه میدیم ؟

با توجه به اینکه بهترین و موثرترین استراتژی سئو برای امتیاز گرفتن از گوگل به تولید محتوای هدفمند و باکیفیت گِره خورده، ما هم در پلتفرم تبلیغاتی ادینور تصمیم گرفتیم که خدمات سئو سایت رو به تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت ها اختصاص بدیم.

انواع محتواهای سئو شده توسط ما شامل موارد زیر میشه:

درواقع ما هر نوع از محتوایی (ترجمه ای، تالیفی و...) رو با توجه به کلیدواژه های مناسب سئو سایت شما آماده میکنیم و تهش یکمی محتوا رو به شکل تعاملی تر و با اصول متون جذاب تبلیغاتی چکش کاریش میکنیم تا شما بیشترین بازده رو از تعامل مخاطبانتون از اون محتوا بگیرین و صرفا یک متن خشک بی در و پیکر نباشه! در نهایت برای شروع همکاری با ما، میتونین در ادامه همین صفحه فرم مشاوره و ثبت سفارش و پر کنین و نوع درخواست و توضیحاتش رو هم بی زحمت برامون بنویسین که ما در سریعترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار میکنیم...

پکیج تخفیفی تولید محتوای سئو شده :

مشاوره و ثبت سفارش

سفارش :

برای ثبت سفارش، لطفا فرم مشخص شده رو به دقت و با توضیحات کامل، برامون پر و ارسال کنین. بعد از ارسال فرم، ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهیم بود.
روال کار به این صورت هست که ما در ابتدا و قبل از شروع کار، پای صحبت شما میشینیم و بعد از مشاوره و تعیین اهداف مد نظر شما، یک پلن و برنامه ای رو برای شروع کارمون ترسیم میکنیم. البته لازمه بگیم که انجام مشاوره بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگانه و در نهایت هزینه انجام خدمات هم با توجه به حجم کار مد نظر شما تعیین میشه.


2+2