عکاس تبلیفاتی

عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی

پیش از شروع

همه میدونیم که عکس ها و ویدیوها، محتواهای قدرتمندی برای رسوندن پیام ما به مخاطبین به حساب میان و میشه گفت تاثیرگذاری یک عکس یا ویدیو چندین برابر متن هستش؛ این رو هم میدونیم که سالیان سال هستش که کسب و کارهای مختلف برای معرفی محصولات و خدمات خودشون از عکس و فیلم تبلیغاتی استفاده میکنن؛ اما باید توجه کنیم که عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی با سایر روش های عکاسی و فیلم برداری تشابهات و تفاوت هایی داره که در ادامه به اون میپردازیم...

عکس تبلیغاتی
(عکس تبلیغاتی معرفی عسل- عکس برداری توسط تیم ادینور)

حالا این عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی اصلن چی هست و چرا باید تو کسب و کارمون ازش استفاده کنیم؟

برای درک بهتر این موضوع، بیایم یک کمی از تجربیات عکاسی شخصی خودمون صحبت کنیم. طبیعتا همه ی ما حداقل یه گوشی هوشمند که قابلیت عکاسی هم داره تو جیب مون هست و هر از گاهی هم پیش اومده که عکس هایی از لحظه های زندگیمون گرفتیم و گاهی هم این عکس ها رو توی شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک گذاشتیم.

اما یک نکته ای این وسط وجود داره و اونم این هست که در پشت پرده هر عکسی که تهیه میشه، مجموعه ای از احساسات ما پنهانه؛ در واقع میشه اینطوری گفت که این جوش و خروش احساسات ما بوده که باعث شده از چیزی یا جایی به وجد بیایم و از اون عکس یا فیلم تهیه کنیم. این مثالی بود تا واضح تر درک کنیم که رسالت عکس ها و ویدئوها چه معنای عمیق تری هم میتونه داشته باشه.

حالا توی بحث تبلیغات و فروش محصول، رسالت عکس ها و ویدئوها رو طوری در نظر میگیرن که بتونه احساساتی رو در مخاطب خودش بوجود بیاره و اون شخص به واسطه ی وجود این احساسات، مشتاق خریدن و داشتن اون محصول بشه و از این طریق ما هم در جایگاه فروشنده بتونیم محصولات و خدمات خودمون رو به بهترین شکل ممکن به مشتری ارائه کنیم.

عکس تبلیغاتی عسل
(عکس تبلیغاتی معرفی عسل- عکس برداری توسط تیم ادینور)

عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی چه ویژگی هایی داره؟

با توجه به صحبت های بالا، کاملا متوجه این موضوع میشیم که در تهیه عکس و ویدئوی تبلیغاتی چقدر شناخت مخاطب هدف و درک بازار مهمه. بنابراین لازمه که در ابتدا و قبل از پروژه عکاسی و فیلم برداری، یک سناریوی درست تبلیغاتی از محصول یا خدماتی که قراره عرضه بشه تهیه کنیم. این اطلاعات میتونه شامل موارد زیر باشه:

در پایان با توجه به اطلاعاتی که از مخاطب و بازار هدف بدست میاریم، پروژه ی عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی رو اجرا میکنیم تا بتونیم از این طریق بیشترین راندمان رو در ارائه و فروش محصول به مشتری ها بدست بیاریم.

عکس عسل
(عکس تبلیغاتی معرفی عسل- عکس برداری توسط تیم ادینور)

حالا ما تو ادینوَر قراره چه خدماتی تو زمینه عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی به شما ارائه بدیم؟

اگه در زمینه عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی مایل به همکاری با بچه های کاربلد و خلاق ادینور هستین، در ادامه همین صفحه فرم سفارش رو پر کنین تا ما در اسرع وقت با شما در ارتباط باشیم و یک همکاری خوب رو استارت بزنیم.

ادینوَر – ایستگاه سوخت رسانِ کسب و کارها

معرفی عسل
(عکس تبلیغاتی معرفی عسل- عکس برداری توسط تیم ادینور)

مشاوره و ثبت سفارش

سفارش :

برای ثبت سفارش، لطفا فرم مشخص شده رو به دقت و با توضیحات کامل، برامون پر و ارسال کنین. بعد از ارسال فرم، ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهیم بود.
روال کار به این صورت هست که ما در ابتدا و قبل از شروع کار، پای صحبت شما میشینیم و بعد از مشاوره و تعیین اهداف مد نظر شما، یک پلن و برنامه ای رو برای شروع کارمون ترسیم میکنیم. البته لازمه بگیم که انجام مشاوره بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگانه و در نهایت هزینه انجام خدمات هم با توجه به حجم کار مد نظر شما تعیین میشه.


4+3