ایده پردازی تبلیغاتی

ایده پردازی تبلیغاتی

پیش از شروع :

طبق آمار، در سال 2023 هر فرد آمریکایی در طول روز به طور میانگین در معرض 4.000 الی 10.000 محتوای تبلیغاتی قرار داره؛ از تبلیغات محیطی و چاپی بگیر تا انواع و اقسام تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی و... ؛ رقمی بسیار وحشتناک و حیرت انگیز.

از اونجایی که آمارهای دقیقی در این زمینه تو کشورمون وجود نداره، ما فرض میکنیم هر فرد ایرانی در طول روز در معرض 100 محتوای تبلیغاتی قرار میگیره که باز هم رقمی قابل توجه هستش.

این حجم بالای تبلیغات، کار رو به شدت برای کسب و کارها در این زمینه سخت میکنه؛ چرا که وقتی مردم بیش از حد و یک سره در معرض بمباران تبلیغاتی قرار بگیرن، نسبت به اونها بی تفاوت میشن و دیگه به این راحتی ها تبلیغی نظرشون رو جلب نمیکنه؛

این جاست که پای ایده پردازی تبلیغاتی به میدون باز میشه...

ایده تبلیغاتی

اما ایده پردازی تبلیغاتی دقیقن چیه و چجوری قراره به کسب و کارمون کمک کنه؟

برای تعریف ایده پردازی تبلیغاتی، بهتره اینجوری بگیم که مواد لازم برای خلق و تولید اون چیه؟

یک ایده خلاقانه + متنی هوشمندانه + تصویر ( گرافیک، عکس یا ویدیو ) = ایده پردازی تبلیغاتی

همون طور که گفتیم مردم از این بمباران تبلیغاتی و تبلیغ های کهنه خسته شدن و فقط تبلیغی نظرشون رو جلب میکنه که واقعن حرف جدیدی برای گفتن داشته باشه؛ وقتی موارد بالا دست به دست هم میدن، اثر تبلیغاتی خلق میشه که از همه لحاظ با تمام تبلیغاتی که در طول روز باهاشون مواجه هستیم فرق داره و همین موضوع توجه مخاطب رو به خودش جلب میکنه و اینجاست که حس کنجکاوی مخاطب اون رو وادار به پیگیری بیشتر این تبلیغ میکنه؛و برای شمایی که کسب و کاری داری، چی از این بهتر؟ در اولین قدم همین کنجکاوی مخاطب و جلب نظرش نسبت به محصولات و خدمات شما از هر چیزی واجبتره؛ در واقع میشه گفت ایده پردازی تبلیغاتی مثل قلابی عمل میکنه که مشتری رو به دام میندازه و اون رو به سمت محصول وخدمات شما هدایت میکنه.

حالا ما تو ادینوَر قراره چه خدماتی تو زمینه ایده پردازی تبلیغاتی به شما ارائه بدیم؟

همون طور که گفتیم ایده پردازی تبلیغاتی حاصل کنار هم قرار گرفتن ایده و کلمه و تصویره؛ واسه همین اینجا جایی هستش که بچه های بخش کپی رایتینگ و گرافیک و عکاسی دست به دست هم میدن تا در کنار همدیگه یک اثر تبلیغاتی نو و متفاوت برای محصولات و خدمات شما خلق کنن؛ اثری که مهم ترین هدف اون متمایز بودن و جلب توجه مخاطبین هدف هست و تمام سعی خودش رو میکنه تا این مخاطبین رو به سمت کسب و کار شما هدایت کنه.

این رو هم بگیم که برای خلق این اثر تبلیغاتی کلی بررسی و تجزیه و تحلیل لازمه و باید بتونیم بعد از انجام همه ی این تحقیقات به یک ایده خاص و جذاب برسیم و بر اساس همون ایده هست که این تبلیغ خلق میشه.

و در آخر هم این رو اضافه کنیم که از این اثر تبلیغاتی میشه بنا به هدفی که مدنظرمون هست تو بسترهای مختلفی مثل تبلیغات چاپی، وبسایت، شبکه های اجتماعی و... استفاده کنیم.

سخن نهایی

اگه مایل به همکاری با بچه های کار بلد و خلاق پلتفرم تبلیغاتی ادینوَر هستین در ادامه همین صفحه میتونین فرم سفارش رو پر کنین و نوع درخواست خودتون رو هم بی زحمت برامون بنویسین تا ما در اسرع وقت با شما در ارتباط باشیم و یک همکاری خوب رو استارت بزنیم.

مشتاق شنیدن صدای شما هستیم...

ادینوَر – ایستگاه سوخت رسان کسب و کارها

مشاوره و ثبت سفارش

سفارش :

برای ثبت سفارش، لطفا فرم مشخص شده رو به دقت و با توضیحات کامل، برامون پر و ارسال کنین. بعد از ارسال فرم، ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهیم بود.
روال کار به این صورت هست که ما در ابتدا و قبل از شروع کار، پای صحبت شما میشینیم و بعد از مشاوره و تعیین اهداف مد نظر شما، یک پلن و برنامه ای رو برای شروع کارمون ترسیم میکنیم. البته لازمه بگیم که انجام مشاوره بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگانه و در نهایت هزینه انجام خدمات هم با توجه به حجم کار مد نظر شما تعیین میشه.


2+3