بازاریابی

بازاریابی (مارکتینگ)

پیش از شروع :

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که کسب و کاری رو راه انداخته باشین و بهترین و درجه یک ترین محصولات و خدمات ممکن رو هم عرضه کنین؛ اما هرچی منتظر موندین دیدین که خبری از مشتری نیست و اون طور که باید مشتری خاصی نیومده سراغتون... بعدش چی کار کردین؟ سراغ انجام چه راه و روش هایی رفتین؟

برای جلب نظر مردم و جذب اونها به سمت محصولات و خدمات خودمون کلی راه و روش مختلف وجود داره که همه ی اون ها زیر مجموعه ی مفهومی با نام بازاریابی قرار می گیرن.

حالا این بازاریابی اصلن چی هست ؟

بازاریابی یکی از اصلی ترین بخش های هر کسب و کاری هست و کلن راجب اینه که چطوری میتونیم کاری کنیم تا محصولات و خدماتمون در بین مردم و مخاطبین بیشتری دیده بشه و این افراد رو به مشتری های خودمون تبدیل کنیم.

اگه بخوایم توی یک جمله بازاریابی رو تعریف کنیم باید این طور بگیم:

به تمام راه هایی که منجر به توسعه بازار و جذب هر چه بیشتر مشتری های هدف به سمت کسب و کارمون بشه بازاریابی میگیم.

با دیدن تعریف بازاریابی ممکنه براتون سوال پیش بیاد که این رو که بهش میگن تبلیغات! پس فرق تبلیغات و بازاریابی در چیه؟

در جواب باید بگیم که بازاریابی، یک تصویر بزرگ از روش های مختلف برای جذب مشتریان جدیده، اما تبلیغات وظیفه ی ترغیب و تشویق این مشتریان برای استفاده از محصول یا خدمات ما رو بر عهده داره؛ به عبارت دیگه اگه بازاریابی رو مثل یک صفحه ی پازل در نظر بگیریم، تبلیغات تنها یکی از تکه های این پازل هستش.

دیجیتال مارکتینگ

انواع بازاریابی :

در طی این سال ها و با پیچیده تر شدن رقابت بین کسب و کارهای مختلف، روش های بازاریابی هم به روز شده و کلی راه و روش مختلف تو این زمینه وجود داره.

در اینجا خیلی سریع فقط به برخی از مهم ترین انواع بازاریابی اشاره میکنیم:

چرا به بازاریابی برای موفقیت در کسب و کارمون نیاز داریم ؟

توی دوره و زمونه ای به سر می بریم که از هر کسب و کاری تا دلت بخواد سطح شهر وجود داره، از بوتیک لباس بگیر تا فست فود و لوازم آرایشی و...

اما کدوم یکی از این کسب و کارها تونسته بخش بیشتری از بازار رو به دست بگیره و مخاطبین بیشتری رو به سمت خودش جذب کنه؟ اصلن برای اینکه تو این زمینه از بقیه رقبا جلو بزنیم باید چیکار کنیم؟

ما به عنوان صاحب کسب و کار، نباید فقط یک فروشنده محصول و ارائه دهنده خدمات ساده باشیم، بلکه باید برای دیده و شنیده شدن برند خودمون به وسیله مردم توی این بازار پر هیاهو از روش های نوین بازاریابی استفاده کنیم.

اینجاست که پای پلتفرم تبلیغاتی ادینوَر به میدون باز میشه...

دیجیتال مارکتینگ

حالا ما تو ادینوَر قراره چه خدماتی تو زمینه بازاریابی به شما ارائه بدیم؟

سخن نهایی :

اگه در زمینه بازاریابی مایل به همکاری با بچه های کار بلد و خلاق پلتفرم تبلیغاتی ادینوَر هستین در ادامه همین صفحه میتونین فرم سفارش رو پر کنین تا ما در اسرع وقت با شما در ارتباط باشیم و یک همکاری خوب رو استارت بزنیم.

مشتاق شنیدن صدایتان هستیم...

ادینوَر – ایستگاه سوخت رسانِ کسب و کارها

مشاوره و ثبت سفارش

سفارش :

برای ثبت سفارش، لطفا فرم مشخص شده رو به دقت و با توضیحات کامل، برامون پر و ارسال کنین. بعد از ارسال فرم، ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهیم بود.
روال کار به این صورت هست که ما در ابتدا و قبل از شروع کار، پای صحبت شما میشینیم و بعد از مشاوره و تعیین اهداف مد نظر شما، یک پلن و برنامه ای رو برای شروع کارمون ترسیم میکنیم. البته لازمه بگیم که انجام مشاوره بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگانه و در نهایت هزینه انجام خدمات هم با توجه به حجم کار مد نظر شما تعیین میشه.


3+3