آژانس تبلیغاتی لوکال

آژانس تبلیغاتی در لاهیجان | کانون تبلیغاتی در گیلان

آژانس تبلیغاتی لوکال دقیقا چیه؟

یکی از بزرگترین دغدغه های اکثر کسب و کارهای سطح شهر اینه که میخوان بیزینس خودشون رو توسعه بدن و مشتری های جدیدی رو به سمت کسب و کار خودشون جذب کنن تا با این کار میزان فروش و درآمدشون رو بالا ببرن؛ اما نمیدونن باید از کجا شروع کنن، چطور ادامه بدن، نتیجه اش چی میشه و سوالاتی از این دست؛

متاسفانه باید گفت که برای پاسخ دادن به این سوال ها، در سطح شهر، کانون تبلیغاتی همه فن حریفی که یک خدمات 360 درجه و تخصصی در زمینه تبلیغات و بازاریابی و... به کسب و کارها ارائه بده وجود نداره و چاپخونه های تبلیغاتی هم تنها خدماتی مثل چاپ بروشور و تراکت و... به مشتری ها ارائه میکنن.

کانون تبلیغاتی در لاهیجان

تمامی موارد گفته شده در بالا باعث میشه تا در بین صاحبان کسب و کارهای مختلف یک احساس نیاز بوجود بیاد و در سطح شهر و اینترنت و... در جست و جوی جایی باشن تا در این مسیر پرچالش، بتونه راهنما و کمک حال کسب و کار اونها باشه؛ اینجاست که وجود یک آژانس تبلیغاتی لوکال و کاربلد که بتونه به خوبی از پس این ماموریت بربیاد احساس میشه.

یک آژانس تبلیغاتی لوکال به آژانسی گفته میشه که اشراف کاملی نسبت به شهر و مردم بومی اونجا داره و انواع خدمات و راهکارهای تبلیغاتی رو به کسب و کارهای سطح شهر ارائه میکنه.

ادینوَر به عنوان یک گروه تبلیغاتی لوکال در شهر لاهیجان و استان گیلان مشغول به فعالیته و بچه های خلاق و کاربلد ما، مشتاقانه آماده یک همکاری حرفه ای و صمیمانه با کسب و کارهای سطح شهر لاهیجان و تمامی شهرهای دور و بر هستن.

مزایای کمک گرفتن از یک آژانس تبلیغاتی لوکال

دنیای تبلیغات و بازاریابی دستخوش تغییر شده؛ آژانس های تبلیغاتی لوکال در مقایسه با آژانس های بزرگ کشور، درک و شناخت بهتری نسبت به مردم ساکن شهر خودشون و نیازها و علایق اونها دارن و این موضوع به شمایی که صاحب کسب و کاری هستی کمک میکنه تا به راحتی به جامعه مشتری های هدف خودت دسترسی پیدا کنی.

در ادامه مزایای کمک گرفتن از یک آژانس تبلیغاتی لوکال رو با هم بررسی میکنیم:

1- شناخت کامل مردم شهر و نیازها و علایق اونها

یکی از مزایای استفاده از آژانس تبلیغاتی لوکال این هست که این آژانس ها اشراف کاملی نسبت به شهری که کسب و کار شما در اون قرار گرفته دارن و علاوه بر اون جامعه هدفی رو که قصد تبلیغ کسب و کار خودتون برای اونها رو دارید به خوبی میشناسن؛ این موضوع باعث میشه که یک آژانس تبلیغاتی لوکال بدونه برای یک جامعه هدف به خصوص چه راهکارهایی جواب میده و چه چیزهایی جواب نمیده و بر همین اساس میتونه مناسب ترین استراتژی تبلیغاتی رو برای کسب و کار شما پیشنهاد کنه.

تبلیغات لوکال

2- در دسترس بودن و ارتباط دائمی بین آژانس تبلیغاتی و صاحب کسب و کار

یکی دیگه از مزایای استفاده از آژانس های تبلیغاتی لوکال در دسترس بودن و ارتباط دائمی بین اعضای آژانس با صاحبان کسب و کارهای سطح شهر هستش؛ تجربه های کاری خودمون با کارفرمایان مختلف در کانون تبلیغاتی ادینوَر مهر تاییدیه بر گفته های بالا؛

به جرات میتونیم بگیم که اولین دغدغه ی همه ی کارفرمایانی که تا الان باهاشون همکاری داشتیم این بوده که بتونن با گروهی فعالیت کنن که قابل دسترس و نزدیک به محل زندگی و کسب و کارشون باشه.

البته این در دسترس بودن یک مزیت دیگه هم داره؛ اینکه میتونیم قبل از شروع هر پروژه ی کاری، جلساتی رو تشکیل بدیم و از نزدیک پای صحبت کارفرما بشینیم و به دغدغه ها و چالش های کسب و کارش گوش بدیم تا بتونیم بر همین اساس، یک برنامه ی هدفمند و مشخص تدارک ببینیم و اون رو با مشارکت مستقیم کارفرما به پیش ببریم.

بازخوردی که ما تا الان از این مدل همکاری تجربه کردیم، خیلی مثبت بوده و از طرفی باعث بوجود اومدن اعتماد متقابل و پیوند دوستی بین ما و صاحبان کسب و کارهای مختلف شده؛ این موضوع باعث شده تا حتی بعد از اتمام پروژه هم حواسمون به ادامه ی روند اون کسب و کار باشه و همچنان با مالک اون در ارتباط باشیم.

مشتری مداری

3- صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی در عین بازدهی بیشتر

از اونجایی که یک آژانس تبلیغاتی لوکال اشراف کاملی نسبت به مردم و مشتری های هدف یک شهر داره، بر همین اساس میتونه راهکارهای مناسبی برای تبلیغات هدفمند کسب و کار شما، حتی برای مشتری هایی که اونقدرها اهل اینترنت نیستن و هنوزم تبلیغات شهری رو ترجیح میدن ارائه بده؛

این موضوع باعث میشه تا کسب و کارها به مقدار خیلی زیادی در بودجه های تبلیغاتی خودشون صرفه جویی کنن و به جای صرف هزینه های گزاف و دور ریختن پول برای تبلیغ کورکورانه برای مخاطبین غیر مرتبط، با استفاده از استراتژی هدفمند و صحیح و با صرف بودجه ای خیلی خیلی کمتر، با شناسایی مشتری های هدف، فقط سراغ اونها برن و در عین حال بازدهی بسیار بالاتری رو هم از این تبلیغات بدست بیارن.

حالا ما تو ادینوَر، به عنوان یک گروه تبلیغاتی لوکال، قراره چه کمکی به کسب و کار شما بکنیم؟

تجربه نشون داده برخی از صاحبین کسب و کارها همیشه به دنبال تکنیک ها و روش هایی برای افزایش فروش و یا گسترش کسب و کار خودشون هستن و این وسط ممکنه که یک سری از تکنیک های تبلیغاتی رو هم به صورت جسته و گریخته انجام داده باشن؛ اما با این حال هنوز کنجکاون که بدونن شاید روش بهتر و اصولی تری هم این بین وجود داشته باشه.

ما توی ادینوَر، همه ی اون چیزهایی رو که ممکنه شما برای موفقیت در کسب و کار خودتون به اونها نیاز داشته باشین رو یکجا کنار هم جمع کردیم؛ از بازاریابی و تبلیغات بگیر تا برندسازی و سئوی سایت و خدمات گرافیکی و عکاسی تبلیغاتی.

اما قبل از همه ی اینها و در ابتدا نیازه تا با ترتیب دادن جلساتی، پای صحبت شما بشینیم تا درک درستی نسبت به کسب و کار شما پیدا کنیم؛ بعد از طی کردن این مرحله، با مشخص کردن یک برنامه ی جامع و هدفمند کارمون رو شروع می کنیم.

در حالت کلی خدمات ما در ادینور توی دو دسته ی مختلف قرار میگیره که شما میتونین با توجه به دغدغه و نیاز خودتون، یکی از این دو حالت رو انتخاب کنین:

حالت اول ) سوخت رسانی 360 درجه:

در این حالت، شما به عنوان صاحب یک کسب و کار به دنبال برنامه ریزی یک پلن تبلیغاتی جامع و مناسب برای کسب و کار خودتون هستین، و این کار نیاز به بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق و همه جانبه بیزینس شما از جانب ما داره تا اینکه بتونیم راهکارهایی هدفمند و موثر به شما پیشنهاد کنیم. این دسته از خدمات ما با عنوان سوخت رسانی 360 درجه ارائه میشه که میتونین برای اطلاع بیشتر روی لینک اون کلیک کنین.

حالت دوم ) خدمات موضوعی :

در این حالت، ممکنه به دنبال سفارش نوع خاصی از خدمات تبلیغاتی باشین؛ شما میتونین با توجه به نیاز خودتون یکی از موارد زیر رو انتخاب کنین و با رفتن به صفحه مربوط به اون ها اطلاعات کاملی در موردشون بدست بیارین:

نمونه کارهای انجام شده گروه تبلیغاتی ادینور:

مشاهده نمونه کارها

بی صبرانه منتظر شنیدن صدایتان هستیم...

ادینوَر – ایستگاه سوخت رسانِ کسب و کارها